Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Hakkımızda
biz 


Biz

Kuruluşundan itibaren sektörüne farklı bir bakış açısı getiren, müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara destek veren bir enerji firmasıdır.

Enerba Enerji kurumsal imajı, bilgili, tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, yenilikçi yapısıyla güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir. İlkemiz, taahhüt ettiğimiz işi zamanında bitirmek, Başarımız müşteri ilişkilerindeki samimiyetimiz, Gücümüz referanslarımızdır.

Şirket güçlü teknik kadroları ve alt yapısı ile genç bir firma olmasına rağmen, başarıyla tamamlanmış projeleriyle, referans listesini oluşturabilmiştir. Yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyerek mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

Neden Biz?

Zirvede kim varsa, çözüm ortağı olarak yanında biz varız


Güvenilir

Geliştirmiş olduğumuz projeleri istenilene göre zamanında teslim etmekteyiz.

Profesyonel

Deneyimli ve uzman çalışma ekibimiz son derece titiz şekilde çalışmaktadır.

Yenilikçi

Teknolojik ve deneyimsel yenilikleri bünyemize katarak daha kaliteli işlere imza atıyoruz.

  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz
  • Kalite Politikamız
Vizyonumuz

İnsana saygı vizyonunda, teknolojinin tüm olanaklarını doğa ile barışık olarak kullanan firmamız tüm dünyada örnek olarak gösterilmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Doğal yaşamı korumak, kaliteye önem tüm olanaklarımızı kullanarak güvenli yaşam alanları ve araçlarını yaratmak, zamanında ve doğru üretim ile insanın güvenini kazanmak, firmamızın temel yol gösterici prensipleri olarak görülmektedir.

Kalite Politikamız

Firmamız vizyon, misyon, stratejik amaç ve hedefleri doğrultusunda hizmetlerini; ulusal ve uluslararası standardlara ve yasal yönetmeliklere uygun olarak, gerekli güvenirlilik ve süratte yerine getirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu hizmetler; sistematik, detaylı, analitik, disiplinli, süreklilik arz eden ve profesyonelce bir yaklaşımla gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda;

• Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek,
• Çevre hizmetleri konusunda, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermek,
• Çalışanlarımıza ergonomik ve güvenli bir iş ortamı yaratmak,
• Çalışanların teknik, yönetsel ve davranışsal yeteneklerini geliştirmek,
• Sürekli eğitim ile insana yatırım yaparak daha iyiyi aramak,
• Firmamızın sunduğu hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi için gerekli personel ve kaynakları temin etmek,
• Firmamızın sunduğu hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için hedefler koymak ve hedefleri izlemek,
• Ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal yönetmeliklere uygun olarak çevre sektörüne kaliteli ve sorunsuz hizmet vermek
• Müşteriye ait gizli bilgi ve tescilli hakları korumak, tarafsız olmak ve iş ahlakına uygun hareket etmek,
• Çevre ve güvenlik konusundaki performansımızı yükseltmek,
• Şirket karlılığını ve değerini yükseltmek, temel ilkelerimizdir


Sosyal Sorumluluk

Enerba, müşteri odaklı bir şirket olma doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsal Sosyal Sorumluluk çalışmalarını Tellioğlu Grup genel ilkeleri çerçevesinde oluşturmaktadır. Bunu yanı sıra yapılan araştırmalar sonucunda tespit edilen paydaşların beklentileri doğrultusunda toplumun ihtiyaçlarına destek verme gayreti içerisinde olacaktır.

Enerba, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal sosyal yükümlülüklerini tanımlamak ve stratejisini belirlemek üzere Kurumsal İtibar Araştırması çalışmalarına başlamıştır. Araştırma sonuçları sonrasında eğitim, sağlık ile kültür ve sanat konularında Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerine yön verecektir.

biz 

Kataloglarımız

Yıllık olarak hazırlanan katalogumuzu inceleyebilirsinizEnerba Enerji

Şirket güçlü teknik kadroları ve alt yapısı ile genç bir firma olmasına rağmen, başarıyla tamamlanmış projeleriyle, referans listesini oluşturabilmiştir.

Son Projeler
son projeler